Hakkımızda


FUTBOL UNION ANONİM ŞİRKETİ HAKKINDA
HAKKIMIZDA

Futbl Kelimesi Geçen Her Yerdeyiz

FUTBOL UNION / EN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

Bacasız bir sanayii haline gelen futbol sektörünün günden güne gelişen ama bir o kadar da iştirakleri açısından dağınıklık arz eden yapısında değişim parolasıyla yola çıktık. Futbol kelimesinin geçtiği her yerde olma ve tek çatı altında tüm hizmetleri sunma felsefesi ile Futbol Union modelini Türkiye’ye kazandırdık. Futbola ve spora dair; organizasyonlar, turizm, futbol okulları, menajerlik ve futbolcu stratejileri alanlarında mesleki hafızası ve kabiliyeti yüksek iş kadroları kurduk.

Futbol Union, vizyonist projelerin altına imza atmaya Arsenal Soccers Schools Türkiye ile başlamıştır. Sonrasında dünyanın en önemli futbol akademileri arasında gösterilen Paris-Saint Germain Akademi’yi Türkiye’ye getirmiştir. Yepyeni bir model ile futbol altyapısı eğitimine farklı bir soluk getiren projemiz, dünya genelinde okulları olan PSG Kulübü’nün de gözbebeği haline gelmiştir.

Futbol Union, sektörün tüm alanlarında sonuç odaklılığı ve dürüstlüğü bir arada kabul eder.

Ezber bozan çözümler için doğru adrestesiniz.

Hizmetlerimiz

Profesyonellerin kariyer uzmanıyız

Modern futbolun parçası olmak isteyen ve tam profesyonel destek arayan futbolcular için artık yeni bir model var. Futbol Union Menajerlik, en doğru kariyer yolunu vadediyor. Futbolcu Stratejileri paketi ile sosyal medyada artık ‘gol yemek’ yok…

Spor başarısı, akademik başarı ve kişisel gelişim

Paris Saint-Germain Academy Türkiye, Paris Saint-Germain Kulübü’nün resmi akademisidir. 4-18 yaşlarındaki tüm futbol severlere, uluslararası alanda tanınan mükemmellik ve tutkuyla yönetilen bir kulübün değerlerini paylaşmak için eşsiz bir fırsat sunar.

Türkiye’nin en iyi futbol akademisi

Global Football Academy, U4’ten U16’ya kadar erkekler ve kızlar için fiziksel ve teknik gelişime dayalı eğitici programlar düzenleyerek, Türkiye’de altyapılara model oluştururken futbolun temellerini eğlenceli ve prestijli bir ortamda öğretiyor.

Spor organizasyonlarında kusursuzluk ilkesi

Union Sports olarak spor dünyasının her aşamasında bulunmuş geniş ve tecrübeli bir kadro sunuyoruz. Spor organizasyonlarınızı A'dan Z'ye kurguluyor, gerçekleştiriyor ve markanızın geri dönüş almasını sağlıyoruz.

Kusursuz planlanmış futbol seyahatleri

Bilinçli futbol turistleri iyi bilir, seyahat konforu sadece dünyaca ünlü bir stadyuma girebilmekten ibaret değildir.Her anı iyi planlanmış yurt içi ve yurt dışı futbol seyahatleri sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeyin, Futbol Union Turizm burada..